AktualnościSmolnaWolontariatŻycie szkoły

26 listopada 2022 roku – kartki świąteczne na Smolnej

Grudzień jest szczególnym miesiącem, kiedy pamiętamy o innych i z niecierpliwością wyczekujemy Świąt Bożego Narodzenia.
Z tej okazji dnia 26 listopada uczniowie klas siódmych i ósmych pod opieką pani Dominiki Łuniewskiej wzięli udział w kolejnej akcji naszego szkolnego wolontariatu pt. „Kartki świąteczne dla Seniorów”.
Uczniowie przygotowywali kartki świąteczne z życzeniami bożonarodzeniowymi dla nauczycieli-emerytów, byłych pracowników naszej szkoły. Wszyscy pracowali z dużym zaangażowaniem.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prezentującej efekty pracy naszych zdolnych siódmo- i ósmoklasistów! 🎅 🎄
Serdecznie dziękujemy za cudowne sobotnie przedpołudnie! ♥️

Na zdjęciach uczniowie w trakcie wykonywania kartek świątecznych.