Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

26 marca 2024 roku – podsumowanie świątecznej zbiórki „Koszyk marzeń”

 

Zakończyliśmy tegoroczną biblioteczną zbiórkę artykułów spożywczych, „Koszyk marzeń” zorganizowaną w okazji świąt wielkanocnych. Zebraliśmy jak zwykle bardzo dużo produktów. Zapakowane przez wolontariuszy dary pojechały do Armii Zbawienia oraz Żoliborskiego Stowarzyszenia „Dom Rodzina Człowiek”. Z obu tych miejsc otrzymaliśmy gorące podziękowania za tak ogromną pomoc okazaną przez społeczność naszej szkoły. My ze swojej strony dziękujemy uczniom którzy przynieśli dary, oraz tym którzy włożyli swoją pracę w uporządkowanie oraz pakowanie produktów do transportu.

 

Na zdjęciach przekazane dary.

Skip to content