26 marca 2025 roku – wiosenne kanapki w klasie 3a (grupa świetlicowa) W środę 26 marca, w świetlicy szkolnej uczniowie klasy 3a przygotowali pyszne, wiosenne kanapki z nowalijkami.Na zdjęciach uczniowie z przygotowanymi kanapkami. 🔊 Odsłuchaj
Poprzedni wpis Wiosenny konkurs świetlicy Następny wpis 27 marca 2025 roku – dzień otwarty na Smolnej