26 marca 2025 roku – wiosenne kanapki w klasie 3a (grupa świetlicowa)

W środę 26 marca, w świetlicy szkolnej uczniowie klasy 3a przygotowali pyszne, wiosenne kanapki z nowalijkami.

Na zdjęciach uczniowie z przygotowanymi kanapkami.

Przejdź do treści