Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatRada RodzicówSmolnaŻycie szkoły

27 marca – 5 kwietnia 2023 roku – wielkanocne poszukiwania w bibliotekach

Ostatnie dwa tygodnie w obu naszych bibliotekach, upłynęły na gorączkowych poszukiwaniach pisanek i zajączków. Frekwencja uczniów biorących udział w zabawie przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy z uczestników miał za zadanie odnalezienie 10 obrazków ukrytych wśród książek. Uczniowie świetnie się bawili podczas poszukiwań, a w nagrodę otrzymywali czekoladowe pisanki ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzicom bardzo dziękujemy za słodkie nagrody i cieszymy się, że kolejna z naszych zabaw spotkała się z tak dobrym odzewem ze strony uczniów.

Na zdjęcia uczniowie biorący udział w zabawie.

Skip to content