Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWydarzeniaŻycie szkoły

28 listopada 2018 roku – Adopcja serca

Otrzymaliśmy listowną wiadomość z Sekretariatu Misyjnego z informacją o przydzieleniu nam dziecka w ramach Adopcji Serca. Jest to 10-letni chłopiec THIERRY MURAMUTSA – w tłumaczeniu: ten, który mówi do ciebie dzień dobry, ten który cię rozbudza. W Afryce opiekuje się nim ciocia ze strony matki. Do adopcji był zgłoszony w 2013 roku i do tej pory finansowała go pewna polska rodzina, która nie może już kontynuować opłat i w ten oto sposób trafił do naszej adopcji. Z tego też czasu pochodzą dokumenty, które dostaliśmy. Czekamy na aktualne informacje.

Bardzo się cieszymy, że możemy pomóc. Serdecznie dziękujemy za włączenie się do naszej akcji – pieniądze na ten cel zbieraliśmy w maju 2018r.

Skip to content