Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWydarzeniaŻycie szkoły

28 listopada 2019 roku – podsumowanie programu „Od zabawy do sportu”

Jak co roku, podsumowanie programu „Od zabawy do sportu” odbyło się w formie turnieju. Zawody rozegrano w Szkole Sportowej na Konwiktorskiej. Zgromadziły reprezentacje wszystkich szkół śródmiejskich oraz trenerów biorących udział w tym programie. Dzieci mogły ocenić swoje umiejętności i sprawność fizyczną rywalizując w sześciu konkurencjach. Wykonywały zadania w formie wyścigów rzędów, sprawdzając takie cechy motoryczne jak: szybkość, skoczność, czy zręczność. Wszystko w formie zabawy, chociaż emocje były ogromne i towarzyszyły zawodnikom od początku do końca.
Gratulujemy naszym reprezentantom odwagi i woli walki, szczególnie, że dla wielu z nich były to pierwsze zawody sportowe w życiu.

Skip to content