Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatRekrutacjaŻycie szkoły

29 lutego 2024 roku – dzień otwarty w budynku przy Nowym Świecie

29 lutego w budynku przy Nowym Świecie odbył się dzień otwarty dla rodziców dzieci rekrutujących się do klas pierwszych. Wraz z rodzicami przybyli sami kandydaci. Rodzice wysłuchali informacji przekazanych przez Panią Dyrektor oraz przedstawicieli grona pedagogicznego a następnie był czas na pytania rodziców. Dzieci w tym czasie uczestniczyły w zabawach integracyjnych. Następnie wszyscy mieli możliwość obejrzenia szkoły, wejścia do wybranych sal i rozmów z poszczególnymi nauczycielami.

Mamy nadzieję spotkać się z Państwem i Państwa dziećmi na wrześniowym rozpoczęciu roku szkolnego.

Na zdjęciach uczestnicy dnia otwartego.

 

 

Skip to content