29 maja 2025 roku – klasy siódme na lekcji savoir-vivre
Dziś 29/06 klasy 7a, 7b oraz 7e odbyły wyjątkową podróż do Pułtuska, aby zgłębić zasady savoir-vivre.
Podczas wyjazdu uczniowie wzięli udział w części teoretycznej, w trakcie której poznali podstawy dobrego wychowania i kultury osobistej.
Następnie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w praktyce – przy uroczystym obiedzie, gdzie ćwiczyli odpowiednie zachowanie przy stole i etykietę towarzyską.
Była to dla nas nie tylko cenna lekcja, ale także niesamowita przygoda, która na długo pozostanie w naszej pamięci!
Na zdjęciach uczniowie podczas pobytu w Pułtusku.














