29 maja 2026 roku – klasa 3b w Łazienkach Królewskich

Uczniowie klasy 3b uczestniczyli w lekcji muzealnej „Królewscy botanicy” w Łazienkach Królewskich.. Podczas zajęć dzieci poznały niezwykły świat roślin i ogrodów królewskich. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści przewodnika, wykonywali ciekawe zadania i spacerowali po pięknym parku. Wycieczka była nie tylko wartościową lekcją przyrody i historii, ale także okazją do wspólnej zabawy i integracji klasy.

Na zdjęciach uczniowie w trakcie zajęć w Łazienkach Królewskich.

Przejdź do treści