3 czerwca 2025 roku – świetlicowy Dzień Dziecka

Nauczyciele świetlicy przygotowali obchody święta Dnia Dziecka dla uczniów klas 1 – 5. Na boisku oraz w sali gimnastycznej zostało przygotowanych mnóstwo atrakcji. Każdy z uczniów mógł tego dnia  w nich uczestniczyć. Poza zabawami sprawnościowymi (dziękujemy za opiekę pani Iwonie Kamińskiej) i malarskimi, uczniowie mogli zagrać w piłkę nożną, tworzyć wielkie bańki mydlane, czy zrobić sobie zabawne zdjęcia, kolorowe warkoczyki lub tatuaże, czy bransoletki. Mogli też napić się smacznej, przygotowanej na tę okazję lemoniady. Zabawa trwała kilka godzin a czas mijał uczniom bardzo szybko.

 

Na zdjęciach uczniowie podczas zabaw przygotowanych przez nauczycieli świetlicy.

Przejdź do treści