Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWydarzeniaŻycie szkoły

30 października 2019 roku – Święto Chleba

Przedostatniego dnia października obchodziliśmy Święto Chleba w budynku przy Nowym Świecie. Chętni uczniowie przynieśli tego dnia różnego rodzaju chleby oraz wszystko co mogło posłużyć do własnoręcznego wykonania kanapek. Wybrana grupa uczniów od samego rana kroiła, smarowała, posypywała… Tace zapełniały się apetycznymi kanapkami. Na przerwie śniadaniowej wyznaczeni uczniowie rozdawali kanapki w klasach. Jednocześnie każdy mógł poczęstować się smakołykami wystawionymi na stołach w holu na parterze. Chętnych nie brakowało, zarówno na przerwie śniadaniowej, jak i na każdej następnej.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przynieść produkty na nasze Święto oraz tym, którzy wykonywali i rozdawali kanapki. Szczególne podziękowania za wspaniały, specjalnie dla nas wypieczony chleb składamy Arturowi z klasy szóstej.

Skip to content