Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościCertyfikatyNowy ŚwiatOsiągnięciaProjektySmolnaWspółpracaWydarzenia

30 września 2021 roku – gala wręczenia nagród European Language Label

Dnia 30 września 2021r. odbyła się gala wręczenia nagród European Language Label, która miała miejsce podczas IV Kongresu Edukacji, Europejskiego Dnia Języków.
Polski tytuł nagrody to: Europejski znak innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych. Nagroda ta jest przyznawana w większości krajów europejskich i ma wymiar międzynarodowy – rezultaty nagrodzonych projektów są prezentowane również w materiałach publikowanych przez Komisję Europejską.

W trakcie uroczystej gali, której towarzyszył koncert Leszka Możdżera, nasza szkoła odebrała nagrodę za projekt POWER „Klucze do współczesnego świata – języki, rozwój osobisty, TIIK” będąc jednym z siedmiu laureatów – autorów najlepszych projektów językowych z całej Polski. Nagrodą główną był Certyfikat European Language Label podpisany przez Komisarz Unii Europejskiej ds. innowacji, badań naukowych, kultury, edukacji i młodzieży oraz polskiego Ministra Edukacji i Nauki.

Link do artykułu: https://portal.librus.pl/szkola/artykuly/poznaj-laureatow-european-language-label

Na zdjęciach przedstawiciele nagrodzonych szkół podczas uroczystości.

Skip to content