Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

31 maja 2021 roku – kolejny dzień wycieczki – Hiszpania

Kolejny dzień wycieczki po Europie za nami. Dzień pełen wrażeń spędzony tym razem w gorącej Hiszpanii. Rano spacer po Tossa de Mar, Costa Brava. Popołudnie w Barcelonie: spacer na wzgórzu Monjuic, plac Hiszpański z pałacem królewskim, Park Guell ze słynną ławeczką i salamandrą Antoniego Gaudiego, gdzie uczniowie robili dzisiejsze zadania językowe. Na koniec podziwialiśmy niesamowity kościół Sagrada Familia. Wieczór to spotkanie z hiszpańskimi rówieśnikami z pobliskiej szkoły. Aby przełamać lody uczyliśmy się nawzajem polskich i hiszpańskich zwrotów, a także tańców. Ku naszemu zaskoczeniu wszyscy bardzo szybko nawiązali kontakt. Czas upłynął nam niezwykle szybko i przyjemnie.

Skip to content