Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

31 maja 2022 roku – klasa 6b w Otwocku

Dnia 31 maja 2022r. klasa 6b wraz z wychowawcą i drugim opiekunem udała się na jednodniową wycieczkę do Otwocka. Pierwszym punktem wyprawy była gra terenowa przeprowadzona na rozległym terenie przy wykorzystaniu jego topografii oraz innych naturalnych właściwości. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy i mieli za zadanie przebyć określoną trasę w jak najszybszym tempie docierając z punktu na punkt za pomocą różnych, ciekawych wskazówek, takich jak krzyżówka, tangram, labirynt. Następnie wszyscy udali się na ognisko, gdzie zjedli pyszne kiełbaski. Ostatnim punktem programu były turnieje, mające na celu integrację uczniów. Każdy zespół uczestniczył w zabawach na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Zadania były zróżnicowane, jedne wymagały sprawności fizycznej, inne sprytu i zręczności, a jeszcze inne kreatywności.

Podsumowując, wycieczka do Otwocka okazała się aktywnym i wartościowym sposobem spędzenia czasu, zwłaszcza , że dopisała również pogoda. 🙂

 

Na zdjęciach uczniowie podczas wycieczki.

Skip to content