Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

31 marca 2022 roku – konferencja prasowa podsumowująca XXIV Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022

W dniu 31 marca w Centrum Olimpijskim odbyła się konferencja prasowa podsumowująca XXIV Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. W tym niezwykłym wydarzeniu mogła uczestniczyć klasa 7f. Głównym gościem tego spotkania był oczywiście Dawid Kubacki- zdobywca brązowego medalu olimpijskiego, a także trener Michal Doleżal, prezes PZN Apoloniusz Tajner oraz wiele innych osób związanych ze światem sportu. Pan Dawid musiał odpowiedzieć na wiele pytań od dziennikarzy, ale znalazł również chwilę dla nas. Był czas na krótką rozmowę i wspólne zdjęcia. Pan Dawid dostał od nas w prezencie swój portret, który narysowała absolwentka naszej szkoły- Kornelia.

Dziękujemy Centrum Olimpijskiemu za zaproszenie a Dawidowi życzymy dalszych sukcesów! 🙂

 

 

Uczniowie klasy 7f z Dawidem po konferencji w Centrum Olimpijskim.

Skip to content