Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościKonkursyNowy ŚwiatOsiągnięciaSmolna

4 grudnia 2021 roku – zawody biegowe „City Trail”

Dnia 6 listopada podczas pierwszej edycji zawodów biegowych „City Trail” odbywających się w Parku Młocińskim na warszawskich Bielanach nasz uczeń Kostek W. z klasy 7d zajął w swojej kategorii wiekowej 3 m-ce na dystansie 1km. Czas jaki uzyskał w leśnych warunkach to 3:31. Brawo!!! 👏
Natomiast w drugiej edycji tej biegowej imprezy dnia 4 grudnia na dystansie 5 km nasz nauczyciel wfu – pan Radosław Gromek zajął 2 m-ce z czasem 15:41.
Aby liczyć się w klasyfikacji generalnej należy ukończyć trzy etapy biegów i dokładnie tyle zostało do zakończenia rywalizacji w tegorocznej edycji City Trail.
Dlatego gorąco zachęcamy naszych uczniów i rodziców do udziału w trzecim etapie, który odbędzie się już 08.01.2022r. (tj.sobota). Niech sukcesy naszych uczniów i nauczycieli będą inspiracją dla innych. ♥️
Oto link do zapisów :

Do zobaczenia na trasie 👍🏃

 
Skip to content