Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaWydarzeniaŻycie szkoły

4 kwietnia 2019 roku – ogromne wyróżnienie naszego nauczyciela

4 kwietnia przedstawiciele szczepu 27 i 279 WDH i GZ „Szaniec” im. K. K. Baczyńskiego wręczyli panu Łukaszowi Czajce odznaczenie Złotego Szańca, za wieloletnie pełnienie funkcji opiekuna harcerstwa w Szkole Podstawowej nr 211. Odznaczenie jest przeznaczone dla instruktorów Szczepu oraz osób cywilnych, które szczególnie pomogły „Szańcowi”.

Panie Łukaszu, bardzo dziękujemy!

A tak skomentował to ogromne wyróżnienie pan Łukasz:

„Dla mnie znak, który jest na Szańcu jest znakiem wielkiej odwagi Młodych Ludzi, którzy potrafili oddać wszystko co mieli, aby inni mieli wolność. Otrzymując to wymagające wyróżnienie od Młodych Harcerzy, żyjących wartościami Powstańców wiem, że jeszcze bardziej muszę od siebie wymagać. Dziękuję za zaufanie, którym mnie darzycie, to Harcerskie i to osobiste. Dziękuje za wszystkie rozmowy i chwile, w których mogłem z wami wzrastać, jako nauczyciel i mam nadzieje, że dla kilku z Was jako przyjaciel. Mam nadzieję, że będę mógł nosić Złotego Szańca na mundurze. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Czuwaj”

Skip to content