4 kwietnia 2023 roku – kartki świąteczne od wolontariuszy
W tym roku wolontariusze z budynku A pamiętali o wielkanocnych życzeniach dla Seniorów, Dzieci z Hospicjum oraz Pacjentów Oddziału Onkologicznego. Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych wiary i nadziei Świąt Wielkanocnych.













