AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

5 grudnia 2023 roku – maskotki trafiły do pacjentów Szpitala przy ulicy Kopernika

Z okazji Dnia Misia ogłosiłyśmy biblioteczną zbiórkę pluszowych misiów. Jak zwykle otrzymałyśmy ogromną ilość przytulanek. Nasi wolontariusze spakowali je i przygotowali podarunki dla małych pacjentów Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej „Kopernik”.

Dziś uczennice z klasy 7b pod opieką pani Agnieszki Bornus zamieniły się w „Mikołajki” i zaniosły pluszaki do szpitala.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy podjęli się tego pięknego gestu! Wasza hojność i dobroć sprawiły, że te Mikołajki będą niezapomniane.

Na zdjęciach uczniowie pakujący zabawki, uczniowie w trakcie drogi do szpitala i przekazanie darów.