5 maja 2022 roku – klasa 7d w Muzeum Narodowym
W czwartek 5.05 klasa 7d była w Muzeum Narodowym na lekcji pt. „Nie tylko Matejko – malarstwo historyczne”. Uczniowie poznali różne gatunki malarstwa i dowiedzieli się więcej na temat malarstwa historycznego. Poznali polskich malarzy zajmujących się tym gatunkiem i przeanalizowali obrazy o tematyce historycznej. Na zakończenie lekcji uczniowie mieli grę w kalambury – musieli przedstawić omawiane obrazy.
Na zdjęciach uczniowie klasy 7d w Muzeum Narodowym.





















