Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

6 grudnia 2021 roku – mikołajki w klasie 1a

Uczniowie klasy 1a przeżyli niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przygotował dla nich ciekawe misje i wspaniałe niespodzianki. Pani Monika, wychowawczyni klasy otrzymała wiadomość od Świętego Mikołaja, w której poinformował o pochowanych w klasie listach do dzieci. W nich  dla każdego ucznia indywidualnie napisał kilka cennych informacji o jego zachowaniu w domu i szkole. Po przeczytaniu listów klasa zabrała się do dekorowania pierników. Nagle w sali pojawił się wysłannik Mikołaja, ELF prosto z fabryki zabawek i przyniósł w worku prezenty dla grzecznych dzieci. Ostatnią misją uczniów tego dnia było wykonanie portretów Św. Mikołaja. Gotowe portrety można podziwiać na tablicy przed salą.

Cały dzień był dla uczniów niezwykłym przeżyciem i wspólną wesołą zabawą. Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia…

Na zdjęciach uczniowie klasy 1a podczas zajęć.

Skip to content