Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościProjektySmolnaWspółpracaŻycie szkoły

6 kwietnia 2022 roku – trzeci dzień wymiany ze szkołami w ramach projektu Erasmus plus Let’s share our small worlds

Dziś mogliśmy wśród śniegu oglądać wspaniałe widoki w Sierra de Cazorla. Zwiedziliśmy park narodowy, największy w całej Andaluzji. Widzieliśmy Guadalquivir – rzekę zdobiącą piękny krajobraz. Usłyszeliśmy o tym miejscu wiele ciekawych historii. Następnie pojechaliśmy do Cazorli, gdzie mieliśmy chwile czasu dla siebie. Potem obejrzeliśmy ruiny kościoła i dowiedzieliśmy się o jego historii. oraz mieliśmy okazję podziwiać podziemną rzekę. Na koniec poszliśmy na mały spacer wzdłuż strumienia.

Na zdjęciach uczniowie podczas wycieczki.

 

Skip to content