Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

6 listopada 2020 roku – wizyta Straży Miejskiej w oddziale przedszkolnym

06 listopada  w naszej zerówce o odbyły się zajęcia edukacyjne z udziałem przedstawiciela Straży Miejskiej. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom jak zachować się bezpiecznie w domu i na drodze oraz poznanie numerów alarmowych w razie zagrożenia życia czy zdrowia. Przedszkolaki dowiedziały się na zajęciach, czym zajmuje się  Strażak, Ratownik Medyczny i Policjant. Pani prowadząca opowiedziała również grupie czym zajmuje się Straż Miejska i jakie ma zadania związane z troską o bezpieczeństwo mieszkańców. Dzieci wzięły czynny udział w spotkaniu, uważnie słuchały i odpowiadały na zadawane pytania. Oto krótka fotorelacja ze spotkania:

 

 

 

Skip to content