8 – 15 maja 2025 roku – podsumowanie Tygodnia Bibliotek
Minął Tydzień Bibliotek 2025. Podsumujmy, jakie aktywności towarzyszyły mu w naszych bibliotekach.
W budynku B, ze względu na egzaminy klas ósmych działania trwały tylko do 12 maja. W obu bibliotekach codziennie uczniowie mieli możliwość rozwiązywać krzyżówki, wykreślanki i inne zadania logiczne. W budynku A odbyły się tematyczne zajęcia z grupami świetlicowymi klas 1c i 2a. Wszyscy chętni uczniowie mogli wykonać kwiaty, na których napisali dlaczego lubią przebywać w bibliotece szkolnej. Kwiaty wieszali na bibliotecznej tablicy tworząc okolicznościową dekorację. Odbyły się też dwie zabawy w formie konkursów: „Poszukiwania postaci z bajek” oraz „Zabawa literacka”. Wzięło w nich udział ponad 100 uczniów klas 1 -5. Uczniowie klas 1 – 4 wykonali okolicznościowe laurki z okazji Dnia Bibliotekarza (8maja) i wręczyli je pani Małgosi.
Tydzień minął nam bardzo szybko i przyniósł wiele emocji i radości.
Na zdjęciach uczniowie w trakcie aktywności wykonywanych w bibliotekach.




















