Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaSmolnaŻycie szkoły

8 grudnia 2023 roku – wizyta naszej absolwentki, Emilki Jachimczyk

8 grudnia odwiedziła bibliotekę szkolną nasza absolwentka (pierwszy rocznik szkoły ośmioklasowej) Emilia Jachimczyk. Po skończeniu naszej szkoły Emilka uczęszczała do Liceum Filmowego a następnie została studentką kinematografii w Rzymie. Jest booktokerką, prowadzi kanał Mrukbooki, co tłumaczy tym, że mruczy przy dobrej literaturze. Jej zadaniem jest promowanie czytelnictwa wśród młodzieży – co zostało zauważone i opisane m.in. w „Gazecie Wyborczej”. Jest także autorką książki „Nigdy przenigdy”.

Emilka podarowała nam swoją książkę z dedykacją.

Emilko, jesteśmy bardzo dumne, że uczęszczałaś do naszej podstawówki. Jak miło, że pamiętałaś o nas. Będziemy śledzić Twoje dokonania.

Zapraszamy na kanał Emilki i do obejrzenia materiału:

https://www.youtube.com/watch?v=bwY6pLUWgdY

 

 

 

 

Skip to content