8 maja 2026 roku – klasa 3b w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie

Uczniowie klasy 3b uczestniczyli w lekcji muzealnej połączonej z warsztatami w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie. W trakcie zajęć mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o życiu i dokonaniach Marii Skłodowskiej-Curie oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach praktycznych.

 

Na zdjęciach uczniowie w trakcie zajęć w Muzeum.

Przejdź do treści