8 marca 2023 roku – świetlicowe zajęcia z okazji Dnia Kobiet

8 marca w naszej świetlicy szkolnej obchodziliśmy „Dzień Kobiet”. Z tej okazji w klasie 2a chłopcy wykonali laurki, a dziewczynki stworzyły portrety najważniejszych kobiet w ich życiu. Te piękne prace uczniowie mogli podarować swoim koleżankom, mamom, czy babciom.

 

Na zdjęciach uczniowie w trakcie zajęć.

Przejdź do treści