9 marca 2026 roku – Święto Kobiet, zajęcia grupy świetlicowej w bibliotece
Z okazji minionego Dnia Kobiet uczniowie z grupy świetlicowej klasy 3b uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych poświęconych roli kobiet w dawnym społeczeństwie oraz kobietom, które znamy z kart historii. Wzięli także udział w zabawie literackiej związanej z tematem zajęć.
Na zdjęciach uczniowie w bibliotece.

















