Order Dobroci, edycja 2026
Drodzy Dorośli!!!
W tym roku nasz konkurs o ORDER DOBROCI osiągnął pełnoletność 😉 To już jego 18 edycja. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału.
W konkursie o ORDER DOBROCI dorośli nagradzają dzieci. Wystarczy napisać
rekomendację, w której w kilku zdaniach należy uzasadnić swój wybór.
Szukamy uczniów, którzy są cierpliwi, dobrzy, pomagają rówieśnikom,
wzorowo pełnią funkcje społeczne, działają jako wolontariusze, z szacunkiem
odnoszą się do innych. Rekomendacje wysyłamy poprzez Librusa na adresy
koordynatorów (Joanna Masal, Barbara Zielińska) w dniach 18 – 29 maja 2026r.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej.
Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie.













