Order Dobroci, edycja 2026

Drodzy Dorośli!!!

W tym roku nasz konkurs o ORDER DOBROCI osiągnął pełnoletność 😉 To już jego 18 edycja. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału.

W konkursie o ORDER DOBROCI dorośli nagradzają dzieci. Wystarczy napisać

rekomendację, w której w kilku zdaniach należy uzasadnić swój wybór.

Szukamy uczniów, którzy są cierpliwi, dobrzy, pomagają rówieśnikom,

wzorowo pełnią funkcje społeczne, działają jako wolontariusze, z szacunkiem

odnoszą się do innych. Rekomendacje wysyłamy poprzez Librusa na adresy

koordynatorów (Joanna Masal, Barbara Zielińska) w dniach 18 – 29 maja 2026r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie.

 

Order_Dobroci-regulamin2026

 

 

Przejdź do treści