Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościProjektySmolnaWspółpracaWydarzeniaŻycie szkoły

14 – 18 października 2019 roku – wyjazd do Czech (dzień 2) w ramach programu Erasmus plus Building a better future

Dzisiaj rano pojechaliśmy autokarem zwiedzić Zamek Sychrow z przepięknym wnętrzem. Oprowadzał nas przewodnik po głównej części Zamku. Znajdują się tam m.in. największe zbiory francuskiego malarstwa portretowego, na ścianach wiszą obrazy olejne przodków Rohanów oraz francuskich królów.
Po zwiedzaniu mieliśmy czas wolny oraz czas na kupienie pamiątek i integrację z osobami na wymianie ale i nie tylko. Następnym punktem dzisiejszego dnia był długi spacer w „Czeskim Raju”. Zobaczyliśmy piękne widoki ale i doświadczyliśmy dużo wrażeń podczas wychodzenia oraz schodzenia ze skałek. Chodziliśmy między cieśninami, wdychaliśmy świeże powietrze i dobrze się bawiliśmy. Po powrocie do Liberec każdy spędzał czas ze swoimi nowymi znajomymi, z którymi mieszkamy.

 

 

 

Skip to content