Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatOsiągnięciaWolontariatWydarzenia

17 czerwca 2024 roku – XXXI Stołeczna i Mazowiecka Gala Konkursu wolontaryjnego Ośmiu Wspaniałych

17 czerwca odbyła się XXXI Stołeczna i Mazowiecka Gala Konkursu wolontaryjnego Ośmiu Wspaniałych. Nasi Wolontariusze z budynku A osiągnęli niebywały sukces, zostali wyróżnieni w tej cudownej inicjatywie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Teatrze Polskim. Po drodze, jak zawsze odwiedziliśmy tablicę pamięci, oddaliśmy się chwili zadumy i ochłodziliśmy się pysznymi lodami. To był cudowny dzień. Nie spoczniemy na laurach, w przyszłym roku działamy z podwójną mocą.

 

 

Na zdjęciach uczniowie w dniu uroczystości.

 

Skip to content