Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

17 maja 2021 roku – warsztaty dotyczące Parlamentu Europejskiego

Deklaracja Schumana – 09.05.1950 r.
71 LAT SOLIDARNOŚCI
W związku z tak ważną datą, 17.05.2021 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty dotyczące Parlamentu Europejskiego. Spotkanie z uczniami klas ósmych prowadził urzędnik służby cywilnej Parlamentu Europejskiego, przedstawiciel Dyrekcji Generalnej ds. Komunikacji, Dyrekcji ds. Odwiedzających, Działu Wizyt i Seminariów – Piotr Wolski. Wydarzenie online było prowadzone z Brukseli. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie historię powstania Unii Europejskiej, przybliżyć zadania, którymi się zajmuje oraz zadać pytania, dotyczące ich zainteresowań.

Skip to content