Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościProjektySmolnaŻycie szkoły

17 października 2023 roku – kolejny dzień wymiany we Francji

Trzeci dzień mobilności we Francji spędziliśmy w naszej szkole partnerskiej College Les Eyquems. Zostaliśmy powitani hymnem Unii Europejskiej wykonanym przez szkolną orkiestrę. Przywitała nas także sama Pani dyrektor. Następnie zwiedziliśmy budynek i teren szkoły. Kolejnym punktem programu był wybór logo projektu (zwyciężyło logo z Hiszpanii), po czym przedstawialiśmy nasze filmiki o lokalnych problemach ekologicznych. Najlepszy okazał się film przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Kolejnym działaniem było przygotowanie własnych ekopaszportów.
O 17 skończyliśmy dzień projektowy i udaliśmy się wraz z naszymi partnerami do domów.

Uczniowie podczas zajęć w szkole partnerskiej.

Skip to content