Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

19 czerwca 2024 roku – Czesław Mozil w klasie 7c

W środę 19 czerwca klasę 7c odwiedził Czesław Mozil, znany piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Podczas spotkania opowiadał o swojej twórczości, ale także dzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat życia w społeczeństwie. Zachęcał uczniów do czerpania garściami z tego co ma życie do zaoferowania, do walczenia z przeciwnościami i nie poddawania się, bo życie jest piękne. Przypominał także o tym, co jest często obecne w jego piosenkach, by zauważać i szanować innych ludzi. Żyć nie tylko dla siebie, ale i innych. To było niezwykłe spotkanie.

 

Na zdjęciach uczniowie i ich gość.

Skip to content