Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaWydarzenia

19 czerwca 2024 – musical „Hercules” w wykonaniu naszej grupy „English Theatre”

19 czerwca grupa uczestników z klas 3a, 4b, 5a, 6a, 6c, 7c „English Theatre” wystąpiła z musicalem „Hercules”. Występ zawierał kilka uwielbianych przez widzów piosenek z oryginalnego filmu Disneya: „The Gospel Truth” „Go The Distance” „One Last Hope” „Zero to Hero” ” I Won’t Say ( I’m in Love )”. Interpretacja „Herkulesa” przez grupę „English Theatre” miała na celu pokazanie talentów uczestników w aktorstwie, śpiewie i tańcu, jednocześnie zapewniając angażujące i edukujące doświadczenie zarówno dla wykonawców, jak i dla publiczności. ❤️

Przy tej okazji dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie upominków dla uczestników przedsięwzięcia.

 

Na zdjęciach uczniowie podczas przedstawienia.

 

Skip to content