Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

21 maja 2024 roku – podziękowania ze Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

Na facebookowym profilu Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym ukazała się informacja i podziękowania dla naszej społeczności.

Zacytujmy:

„W kwietniu uczniowie Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka wzięli udział w akcji „Książeczki do szpitalnej biblioteczki”, której celem było wsparcie naszego Szpitala 🏥🥰 Dziś dotarło do nas KILKASET książek dla dzieci! 🎁😍 Jesteśmy przeogromnie wdzięczni! 😊📚
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz osobom zaangażowanym w tę piękną akcję 😀
Serdeczne podziękowania dla wspaniałych inicjatorek akcji ❤️ Pani Honoraty Węcławowicz-Pałczyńskiej i ❤️ Małgorzaty Mańkowskiej 📖
Jednocześnie informujemy, że książki nie zostały przekazane do szpitala dziecięcego przy ulicy Kopernika, jak początkowo planowałyśmy ze względu na panującą w tym szpitalu epidemię odry. Cieszymy się, że przyniesione przez Was dary znalazły dom w innym szpitalu dziecięcym i będą służyły małym pacjentom ❤️
Dziękujemy naszym wolontariuszom, zaangażowanym w tę akcję ❤
Obejrzyj film z pakowania zebranych darów: https://www.facebook.com/SP211Warszawa/videos/489417760081823

 

 

 

 

Skip to content