22 kwietnia 2026 roku – „Dzieci – dzieciom”, „Listy do Ziemi”

Nieprzypadkowo w trakcie kolejnej edycji „Dzieci – dzieciom” uczniowie pisali „Listy do Ziemi”. Kwietniowy termin naszej akcji zbiegł się z corocznie obchodzonym 22 kwietnia Dniem Ziemi.

Jak zwykle uczniowie budynku A spotkali się w zespołach dwuklasowych, rozlosowanych wcześniej i razem pracowali. Efekt tej pracy zostanie zaprezentowany na wystawie w holu budynku przy Nowym Świecie.

Na zdjęciach uczniowie podczas zajęć.
Przejdź do treści