22 kwietnia 2026 roku – obchody Dnia Ziemi w naszych bibliotekach

W budynku A uczniowie mogli obejrzeć okolicznościową wystawę książek związanych z ekologią i problemem zanieczyszczania Ziemi oraz poznać zasady recyklingu. W budynku B uczniowie klasy 8e zaprosili do wspólnego świętowania i zorganizowali słodką kawiarenkę. W obu bibliotekach uczniowie fotografowali się z „Globkiem” 🙂

 

Na zdjęciach uczniowie w bibliotekach.

Przejdź do treści