6 marca 2024 roku – „Bazie w wazonie”, praca świetlicowa klasy 3a W środę 6 marca uczniowie klasy 3 a czekając na wiosnę wykonali pracę plastyczną: „Bazie w wazonie”.Na zdjęciach uczniowie ze swoimi pracami. 🔊 Odsłuchaj
Poprzedni wpis 6 marca 2024 roku – spotkanie z Emilią Jachimczyk Następny wpis W moim koszyku ozdób bez liku – konkurs bibliotek