Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaŻycie szkoły

6 marca 2024 roku – spotkanie z Emilią Jachimczyk

Uczniowie klasy 5a i 7c spotkali się z autorką, booktokerką, naszą absolwentką, Emilią Jachimczyk. Emilia zaprezentowała napisaną przez siebie powieść. Opowiedziała o tym jak doszło do wydania książki oraz o samym procesie wydawniczym, a także swojej historii zaistnienia w mediach. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z pracą związaną z prowadzeniem booktoka i zasadami wiążącymi się z obecnością w sm. Mogli zapytać o interesujące ich aspekty z tym związane. Po spotkaniu był czas na autografy i wspólne zdjęcia.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji filmowej:

Na zdjęciach autorka i uczestniczący w spotkaniu uczniowie.

Skip to content