Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatŻycie szkoły

8 – 15 maja 2024 roku – wystawa „Książki naszych kolegów”

Jak co roku, z okazji trwającego w połowie maja Tygodnia Bibliotek w bibliotece budynku A prezentujemy czytelnikom wystawę książek wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Na wystawie możemy znaleźć dzieła naszych obecnych uczniów, jak i tych, którzy szkołę skończyli już jakiś czas temu.

Przy tej okazji przypominamy: każdy z Was może zostać autorem i ilustratorem książki! Życzymy Wam niezliczonych pomysłów i wytrwałości w pisaniu Waszych dzieł!!! Może Wasi młodsi koledzy będą kiedyś czytać książki napisane przez Was…

 

 

Na zdjęciach książki pokazane na wystawie oraz oglądający je uczniowie.

Skip to content