Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościProjektySmolnaŻycie szkoły

8 marca 2024 roku – ostatni dzień w Hiszpanii

Ostatni dzień wymiany w ramach projektu Erasmus plus w Hiszpanii upłynął na ciężkiej pracy. Najpierw przedstawialiśmy wyniki projektu, w którym tworzyliśmy europejskie mapy zagrożeń ekologicznych. Następnie w międzynarodowych grupach rozwiązywaliśmy pokoje zagadek. Po krótkiej przerwie zajęliśmy się pisaniem listu do przedstawiciela europarlamentu na temat naszego projektu i problemów ekologicznych w Europie. Na koniec stworzyliśmy krótkie wideo klipy podsumowujące nasz pobyt. Wieczorem spędziliśmy czas z naszymi kolegami i koleżankami z innych krajów na szkolnej imprezie pożegnalnej. Dzisiaj wyruszamy do domu. Dziękujemy za gościnę i piękne wspomnienia.

Na zdjęciach uczniowie biorący udział w projekcie.
Skip to content