Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

8 marca 2024 roku – podsumowanie zbiórki kredek

Podsumowaliśmy zbiórkę kredek i artykułów plastycznych zebranych w lutym.  Wspólnie zebraliśmy 207 kompletów kredek, flamastrów, długopisów, ołówków, cienkopisów, pasteli, plasteliny, gumek do ścierania i temperówek. Zebrane przybory plastyczne zostaną przekazane pacjentom przebywającym w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy ulicy Kopernika. Przekazane zostaną również notesy i bloki kolorowe oraz kolorowanki przygotowane własnoręcznie przez jedną z uczennic klasy 5b.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy zaangażowani byli w pakowanie darów.

Na zdjęciach zebrane dary oraz wolontariuszki w trakcie pakowania.

 

Skip to content