Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

9 listopada 2021 roku – I Bieg Niepodległości Szkoły Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka

W dniu 09.11.2021r. w ramach obchodów Święta Niepodległości na stadionie miejskim „Agrykola” został zorganizowany I Bieg Niepodległości Szkoły Podstawowej nr 211 im. Janusza Korczaka , w którym wystartowały reprezentacje dziewczynek i chłopców z klas 7-8 . Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali na dystansach 800m i 1000m. Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymali pamiątkowe medale, natomiast najszybsi otrzymali medale i dyplomy zaprojektowane i ufundowane przez szkolną Radę Rodziców, za co bardzo dziękujemy! Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom ogromnie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów biegowych!


Na zdjęciach uczniowie podczas zawodów i wręczenia nagród.

Skip to content