Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościKonkursyOsiągnięciaWydarzeniaŻycie szkoły

Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY Kangur

Dyplom kategorii Wyróżniony:
Anna Boros – uczennica klasy 4a
Jan Brzostowski – uczeń klasy 4a
Zofia Chołoniewska – uczennica klasy 5b
Karolina Jaworska – uczennica klasy 3a
Katarzyna Kowalczuk – uczennica klasy 5c
Konrad Zieliński – uczeń klasy 5a

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga zadaniowa

Laureaci I miejsca:
Jan Brzostowski – uczeń klasy 4a
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 6a
Ryszard Poklewski-Koziełł – uczeń klasy 4a

Laureatka III miejsca:
Mirella Bielecka – uczennica klasy 6a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA 2007

Dyplom kategorii Bardzo dobry:
Ezza Noukra – uczennica klasy 6a

Dyplom kategorii Wyróżniony:
Mirella Bielecka – uczennica klasy 6a
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 6a
Wioletta Marciniak – uczennica klasy 6a
Mateusz Mroczek – uczeń klasy 6b
Aleksandra Mrówka – uczennica klasy 6b
Ida Potocka – uczennica klasy 6a
Anna Waszczuk – uczennica klasy 6a
Marta Zajbt – uczennica klasy 6a
Zofia Chołoniewska – uczennica klasy 5b
Klaudia Grażyńska – uczennica klasy 5
Katarzyna Jaworska – uczennica klasy 5
Anna Kudelska – uczennica klasy 5b
Patryk Kurek – uczeń klasy 5b
Maciej Łukomski – uczeń klasy 5b
Agnieszka Nurzyńska – uczennica klasy 5
Filip Pietruszyński – uczeń klasy 5
Adam Zatrybowski – uczeń klasy 5
Patrycja Zdziebłowska – uczennica klasy 5b

Dyplom Uznania:
Marcin Kumor – uczeń klasy 6b
Agata Liszkiewicz – uczennica klasy 6b
Dawid Olszewski – uczeń klasy 6b
Klaudia Pilaszek – uczennica klasy 6b
Monika Skibińska – uczennica klasy 6b
Kuba Tchórzewski – uczeń klasy 6b
Maria Wiśniewska – uczennica klasy 6b
Rafał Załuska – uczeń klasy 6b
Monika Bernat – uczennica klasy 5
Sebastian Daroch – uczeń klasy 5
Daniel Fijałkowski – uczeń klasy 5b
Rafał Łukasik – uczeń klasy 5
Beata Nikisz – uczennica klasy 5
Dominik Sadowski – uczeń klasy 5
Kacper Sajecki – uczeń klasy 5b
Anna Wrażeń – uczennica klasy 5
Olga Woroncow – uczennica klasy 5b
Alicja Zabłocka – uczennica klasy 5b

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w szachach

I miejsce (do lat 9):
Andrzej Maciejewski – uczeń klasy 2a

KONKURS MATEMATYCZNY MERIDIAN MATHEMATICS COMPETITION

Dyplom kategorii Bardzo dobry:
Anna Waszczuk, uczennica klasy 6a

Wojewódzki Konkurs Informatyczny miniLOGIA 5 dla uczniów szkół podstawowych

Finaliści:
Mirella Bielecka – uczennica klasy 6a
Jan Brzostowski – uczeń klasy 4a
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 6a

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach

V miejsce, drużyna w składzie:
Ala Zabłocka, uczennica klasy 5a
Maciek Kuczyński, uczeń klasy 5a
Bartek Sztanka, uczeń klasy 6a
Andrzej Maciejewski, uczeń klasy 2a
Ryszard Poklewski-Koziełł, uczeń klasy 4a

XIV KONKURS MATEMATYCZNY TORUS

Laureat:
Jan Brzostowski, uczeń klasy 4a

Finaliści:
Anna Boros, uczennica klasy 4a
Dominika Kaczyńska, uczennica klasy 4a
Zofia Chołoniewska, uczennica klasy 5b
Konrad Zieliński, uczeń klasy 5a

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Grupa uczniów klas czwartych, pod opieką pani Angeliki Świercz, zajęła 2 miejsce na etapie powiatowym II-go Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu, organizowanym przez Dom Kultury Rakowiec, pod patronatem Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

W Festiwalu udział wzięli:
Rafał Banasiuk – uczeń klasy 4a
Sandra Brozio – uczennica klasy 4a
Dominika Kaczyńska – uczennica klasy 4a
Agata Kiliańczyk – uczennica klasy 4a
Ola Kocerba – uczennica klasy 4a
Julia Lech – uczennica klasy 4a
Kasia Mosingiewicz – uczennica klasy 4b
Sebastian Pazio – uczeń klasy 4b
Remek Waśniewski – uczeń klasy 4b
Wiktor Wójcik – uczeń klasy 4b

Konkurs recytatorski Warszawska Syrenka

Uczeń klasy 2a – Leonard Bańkowki otrzymał wyróżnienie w eliminacjach środowiskowych konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Konkurs na projekt pocztówki wielkanocnej

Dwie uczennice z klasy 5c – Sylwia Królak i Nicola De Lellis otrzymały wyróżnienia w konkursie Projekt pocztówki wielkanocnej organizowanym przez Dom Kultury w Aninie.

Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt

II miejsce, drużyna w składzie:
Karolina Ossowiecka, uczennica klasy 6a
Mirella Bielecka, uczennica klasy 6a
Ania Waszczuk, uczennica klasy 6a
Edyta Senator, uczennica klasy 6b
Marta Zajbt, uczennica klasy 6a
Agnieszka Nurzyńska, uczennica klasy 5c
Agnieszka Borkowska, uczennica klasy 6b
Marysia Wiśniewska, uczennica klasy 6b
Agata Liszkiewicz, uczennica klasy 6b

Turniej Szachowy – Dwie wieże 2007

II miejsce, kategoria chłopcy:
Andrzej Maciejewski, uczeń klasy 2a

III miejsce, kategoria chłopcy:
Marek Chomczyk, uczeń klasy 2b

Turniej Szachowy – Dwie wieże 2006

I miejsce, kategoria dziewczynki:
Alicja Zabłocka, uczennica klasy 5a

Śródmiejskie zawody pływackie Już Pływam

I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym:
Andrzej Maciejewski, uczeń klasy 2a

I miejsce w sztafecie, drużyna w składzie:
Natalia Milewska – uczennica klasy 2a
Tosia Szczęsny – uczennica klasy 2a
Józio Januchta – uczeń klasy 2a
Andrzej Maciejewski – uczeń klasy 2a
Kuba Grzegorczyk – uczeń klasy 2a

Śródmiejskie zawody Od zabawy do sportu

II miejsce, drużyna w składzie:
Ala Karolak, uczennica klasy 2a
Natalia Milewska, uczennica klasy 2a
Jędrek Maciejewski, uczeń klasy 2a
Sylwia Kordowska, uczennica klasy 2b
Patryk Vangh Anh, uczeń klasy 2b
Piotrek Wyrzykowski, uczeń klasy 2b
Ewa Musiał, uczennica klasy 3a
Marek Musiał, uczeń klasy 3a
Kacper Mika, uczeń klasy 3a
Ola Sobczak, uczennica klasy 3a
Jędrek Tokarski, uczeń klasy 3a
Mariola Ujdak, uczennica klasy 3b
Laura Cytling, uczennica klasy 4b
Bartek Janisiewicz, uczeń klasy 4b
Sebastian Pazio, uczeń klasy 4b
Remek Waśniewski, uczeń klasy 4b
Dominika Zahorańska, uczennica klasy 4b
Gabrysia Zajączkowska, uczennica klasy 4b

Skip to content