AktualnościNowy ŚwiatSmolnaŚwietlica

Święto Dyni – konkurs

Już po raz trzeci Rada Rodziców we współpracy ze świetlicą zaprasza uczniów do udziału w konkursie pod hasłem Święto Dyni.

W tym roku nie możemy stworzyć wystawy Waszych prac, jednak postanowiliśmy nie rezygnować z tradycji. Zachęcamy do tworzenia dyniowych projektów w zaciszu domowym i podzielenia się z nami efektami Waszych działań uwiecznionymi na zdjęciach. My te fotografie udostępnimy publiczności w wirtualnej przestrzeni szkoły, tutaj na stronie, oraz na Fanpage w serwisie Facebook.

Konkurs przeprowadzamy w trzech kategoriach wiekowych : klasy 0 – 3, 4- 6 oraz 7 – 8.

Na zdjęcia Waszych prac czekamy do 3 listopada. Rodzice mogą je przesyłać na adresy e-mail:
Pani Pauliny Kowalczyk – kierowniczki świetlicy: p.kowalczyk@sp211.edu.pl
lub Rady Rodziców: rada.rodziców.sp211@gmail.com
Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację.

Zasady przyjmowania zgłoszeń:
1. Zdjęcie powinno być podpisane w nazwie pliku – imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą – zdjęcia nieopisane w ten sposób nie będą brały udziału w konkursie.
2. Zdjęcie powinno być ostre i mieć dobrą rozdzielczość
3. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 listopada do końca dnia.
4. Email zgłoszeniowy- p.kowalczyk@sp211.edu.pl lub rada.rodziców.sp211@gmail.com

4 listopada opublikujemy 3 galerie zdjęć w poszczególnych kategoriach wiekowych na Funpagu szkoły w serwisie Facebook, oraz post ze zdjęciami i linkami do galerii na stronie internetowej.
Do 8 listopada uczniowie będą mogli głosować na najpiękniejsze dynie w galerii zdjęć.

9 listopada zaprezentujemy zwycięskie prace.